| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Material | Textile fibers and cement powder |
|---|---|
| Width | 4m |
| Length | 20m-50m |