| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Application | Road Construction, Railway, Dam, Coastal Engineering, Etc. |
|---|---|
| Length | 50m - 100m |
| Width | 1m - 6m |
| Weight | 100-800g/㎡ |
| Color | White(Other Color Could Be Customized) |
| Application | Landfill, Roadbed, Railway, Tunnel, Retaining Wall |
|---|---|
| Main Function | Draining Groundwater |
| Color | Black And Withe |
| Length | 50m-100m |
| Width | 2m-6m |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, Etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, Etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |
| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |
| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |