| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |
| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |
| Uv Resistance | Yes |
|---|---|
| Chemical Resistance | Good |
| Water Permeability | High |
| Color | White |
| Puncture Resistance | Excellent |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |