| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Blue Clay | ≥30g/100g |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Blue Clay | ≥30g/100g |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Blue Clay | ≥30g/100g |
| Width | 4-6m |
|---|---|
| Swelling Index | ≥24ml/2g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Unit Weight | ≥4000g/㎡ |
| Blue Clay | ≥30g/100g |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
|---|---|
| Installation Method | Splice |
| Material | Bentonite |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24mL/2g |
|---|---|
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Material | Bentonite And Geotextile |
| Width | 4-6m |
| Material | High-quality Original Geomembrane Resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile Strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |